ARTMAR Klima – O nas

Zajmujemy się profesjonalnym montażem oraz serwisem klimatyzacji i wentylacji

ARTMAR Klima to zespół profesjonalistów w dziedzinie klimatyzacji z wieloletnim doświadczeniem

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy zespołem doświadczonych fachowców świadczących rzetelne doradztwo oraz profesjonalne wykonanie instalacji systemów klimatyzacji oraz usług serwisowych. Posiadamy aktualne, wymagane przez prawo szkolenia i certyfikaty. Jednocześnie stawiamy na ciągły rozwój i podnoszenie naszych kwalifikacji. Jesteśmy gotowi podjąć każde, najbardziej skomplikowane wyzwanie!

Zaufaj naszemu doświadczeniu

Jesteśmy dumni z tego, że znakiem firmowym w naszej firmie są zadowoloneni i profesjonalnie obsłużeni Klienci. Ich problemy i potrzeby są dla Nas najważniejsze, stąd też każdego z Nich otaczamy fachową opieką oraz zawsze służymy radami na temat wykonywanych instalacji klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych. Czujemy się zobowiązani wobec każdego Klienta aby był on zadowolony całością realizowanych usług – zarówno z doradztwa, wykonawstwa, jak i działania samych zainstalowanych systemów.

artmar o nas 1

O firmie ARTMAR Klima

W naszej firmie stale podążamy za pojawiającymi się branżowymi nowinkami technicznymi i na bieżąco wykorzystujemy je w projektach naszych instalacji. Nasi monterzy to prawdziwi specjaliści, gdyż oprócz doświadczenia w instalacjach i przeglądach systemów klimatyzacji oraz wentylacji, cały czas powiększają paletę własnych umiejętności, aktywnie uczestnicząc w szkoleniach zarówno z zakresu montażu, jak i serwisu poszczególnych elementów. Tylko w ten sposób możemy być pewni, że nic nas nie zaskoczy.

Bezpłatna wycena

Czasami obawiamy się kontaktu z firmą zajmującą się klimatyzacją, przez pozornie wysokie koszty wyceny. Nic bardziej mylnego! W naszej firmie nie weźmiemy za to nawet złotówki! Skontaktuj się z nami a powiemy Ci czego możesz się spodziewać już na spotkaniu z konsultantem oraz jak możemy Ci jeszcze pomóc – zupełnie za darmo!

artmar o nas 2
Menu